Hürriyet Mah Dr. Cemil Bengü Cad 141 / B Kağıthane / İstanbul

Cam Kapı Kilitleri

Artinoks Cam Kapı Kilitleri bölümünde diğer tüm ürünleri görmek için sayfayı aşağıya doğru kaydırınız

Basma Kollu Kilitler

Tamamı ithal olan cam kapı kilitlerimiz, kullanım şekli ve mekâna uygun olarak farklı malzeme ve yüzey seçenekleri ile geniş ürün yelpazemizde yar almaktadır. Bunun yanında tamamlayıcı olarak yine ithal ve yerli üretim cam kapı menteşelerimizde kilitlerimiz ile uyumlu olarak müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Anahtarsız Basma Kollu Kilitler

Cam Kapı Kilitleri Grubunda Olan Anahtarsız Basma Kollu Kilitler Parlak, Satin, Mat, Gold veya Natürel Alüminyum gibi renk seçenekleri ile 304 Paslanmaz Çelik Standartlarında veya Alüminyum malzeme seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı karşılar.Camda Deliksiz Geçme Cam Kapı Kilidi, Wc Tipi Göstergeli Cam Kapı Kilidi, Cam Kapı Kilidi Cam Cama Karşılık, Sürme Kapı Kilitleri, Çekme Kollu Kilitleri için sayfanın altına ilerleyiniz.

Wc Tipi Göstergeli Kilitler

🚾 Wc Tipi Göstergeli Cam Kapı Kilitleri Kırmızı ve Yeşil göstergeli olup Parlak, Satin, Mat, Gold veya Natürel Alüminyum gibi renk seçenekleri ile 304 Paslanmaz Çelik Standartlarında veya Alüminyum malzeme seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı karşılar.Camda Deliksiz Geçme Cam Kapı Kilidi, Cam Kapı Kilidi Cam Cama Karşılık, Sürme Kapı Kilitleri, Çekme Kollu Kilitleri için sayfanın altına ilerleyiniz.

Camda Deliksiz Geçme Kilitler

Camda Deliksiz Geçme Cam Kapı Kilitleri Parlak, Satin, Gold veya Natürel Alüminyum gibi renk seçenekleri ile 304 Paslanmaz Çelik Standartlarında veya Alüminyum malzeme seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı karşılar.Wc Tipi Göstergeli Kilitler, Basma Kollu Kilit Cam Cama Karşılık, Sürme Kapı Kilitleri, Çekme Kollu Kilitleri için sayfanın altına ilerleyiniz.

Çekme Kollu Kilitler

Çekme Kollu Kilitler Parlak, Satin gibi renk seçenekleri ile 304 Paslanmaz Çelik Standartlarında olup ihtiyaçlarınızı karşılar

Kapı Stoperleri

Cam Kapı Kilitleri Parlak, Satin, Mat, Gold veya Natürel Alüminyum gibi renk seçenekleri ile 304 Paslanmaz Çelik Standartlarında veya Alüminyum malzeme seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı karşılar.

Cam Kapı Kasa Profili

Artinoks cam kapı profili, daha geniş ve ferah ortamlar oluşturmak amacıyla kullanılan cam kapıların kolayca uygulanabilmesi için tasarlanmıştır. Bölme sistemlerinde kullanımı yaygın olan ALDOKS serisi profillerle birebir uyumlu tasarımı öncelikli tercih sebebidir. Alüminyum olmasından dolayı eloksal ve Ral boyalı olarak temin edilebilir.