Hürriyet Mah Dr. Cemil Bengü Cad 141 / B Kağıthane / İstanbul

Kurumsal

Artinoks, 2013 yılında “Artinoks Metal Dekorasyon İnş.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti.” ünvanı ile sektöre bilgi birikim ve tecrübelerini sunma amacı ile kurulmuştur.

Kuruluşundan itibaren birlikte çalıştığı iş ortaklarına sunduğu ürün ve hizmetlerle, iş hacimlerinin artmasını, tecrübe ve tanınırlık kazanmasını sağlamıştır.

Bu sayede kısa süre içerisinde sektörün aranan ve tercih edilen firması haline gelmiştir.

Artinoks Metal bünyesinde barındırdığı uzman kadrosu ile sektördeki diğer firmalarla keskin bir biçimde ayrılmaktadır.

Bu sayede müşterilerine standart ürünlerin yanında ihtiyaç duydukları özgün tasarım ve detaylara sahip özel ürünler de sunar.

Bu durum Artinoks Metal’i tercih eden firmaları, sektörde tercih edilen öncelikli firmalar yapar.

Artinoks Metal olarak hizmet anlayışımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik işlevsel ve kaliteli ürünler sunmaktır.

Bu doğrultuda sürekli olarak ar-ge çalışmaları yapar ve değişen trendleri, ihtiyaç ve kullanım şekillerini yakından takip ederiz.

Buna uygun olarak ürün yelpazemizi sürekli yenileriz.

Bu ürünler her zaman kalite, işlev ve tasarımın birlikte yer aldığı ürünlerdir.

Bu sayede müşterilerimizin iş gücünü ve zamanını en verimli şekilde kullanmalarını sağlarız.

Artinoks Cam Kapı Aksesuarları

Müşteri Memnuniyeti

Her zaman yeniliklere açık, cam kapı aksesuar trendlerini yakından takip eden Artinoks müşteri memnuniyetini kurumsal kültürünün en önemli yapı taşı olarak ilke edinmiştir.

Hizmet Kalitesi

12 yıllık bilgi birikimi ve teknik deneyimi sayesinde, siz değerli müşterilerine hizmet kalitesini ilke edinerek, 2013 yılında cam kapı aksesuarları sektöründeki yerini aldı.

Yüksek Sorumluluk

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak müşteri ilişkilerimizi sürekli kılmak ve proje teslimlerimizi taahhüt edilen sürede en iyi şekilde yerine getirmek.

Yüksek Kalite

Cam aksesuarları sektöründeki ihtiyaçlara kaliteli ve uzun ömürlü çözümler üreterek, güvenilir ve dürüst ticaret anlayışı ile müşterilere istediği yüksek kalite ürünleri sunmak..